Chcielibyśmy się Wam przedstawić

Lidia i Dawid :) Miło Was poznać! :)

Jesteśmy zgraną ekipą ślubną, którą łączy pasja do fotografii i filmowania oraz dbałość o każdy detal. Nasze podejście do każdej pary jest indywidualne i dostosowane do Waszych potrzeb. Pragniemy uwiecznić Wasze najważniejsze chwile w sposób niepowtarzalny i emocjonalny. Współpracujemy ze sobą od lat, co pozwala nam na sprawną i skuteczną pracę, zachowując przy tym pełną elastyczność, kreatywność, wizję twórczą oraz pasje.

Lidka jako Fotograf Ślubny – skupiona, dokładna, precyzyjna, czuwająca nad tym by Wasz reportaż zdjęciowy był urozmaicony, kreatywny, pełny polotu i fantazji jednym słowem perfekcyjny.

Dawid jako Filmowiec, pasjonat, kochający to co robi, troszkę przy tym szalony i pozytywnie zakręcony – artysta :) umiejący rozładować każdą atmosferę a przy tym łowca emocji i szalonej zabawy na waszym filmie!

Być może będziemy mieć przyjemność być Waszą ekipą Foto – Filmową

A prywatnie jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od kilkunastu lat. Działamy razem od 2017 roku, przez ten czas wykonaliśmy już setki wspólnych reportaży ślubnych i sesji plenerowych (rocznie do 40). Jeżeli chcecie czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że wybraliście prawdziwych profesjonalistów, którzy wspomogą radą, emanują pozytywną energią i naprawdę umieją razem współpracować a przede wszystkim końcowy efekt, który otrzymacie w postaci zdjęć, filmu oraz albumów będzie po prostu powalający – wybór może być tylko jeden :)

Nie jesteśmy skłonni do mówienia o sobie w kategoriach lepsza/gorsza ekipa, ponieważ każdy zespół fotografów i filmowców ma swoje własne indywidualne podejście i przede wszystkim styl swojej pracy. Jeżeli jeszcze tu jesteście przypuszczamy że, zaciekawiło Was już nasze portfolio:) możemy również opisać naszą unikalność, która wyróżnia nas na tle innych:

  • dbałość o detale (Teoretycznie nic szczególnie ważnego ale te małe smaczki budują całą atmosferę oraz Waszą historię ślubną jeżeli są dostrzegane) Jesteśmy bardzo uważni i staramy się uchwycić każdy emocjonalny moment i gest, aby stworzyć Waszą wspaniałą opowieść ślubną, która będzie dla Was pamiątką na całe życie;
  • zgrany zespół – Pracujemy razem od dłuższego czasu, znamy się od zawsze:) co pozwala nam na wyjątkową synchronizację i skuteczność w działaniu. Współpraca między nami jest idealnie zgrana rozumiemy się bez słów. (Jest to szczególnie ważne w Kościele – podczas przysięgi, na Sali weselnej – podczas pierwszego tańca i wielu innych kluczowych chwil, które nie można już powtórzyć);
  • indywidualne podejście – Wiemy, że każda para jest inna i ma swoje własne oczekiwania. Dlatego też, dostosowujemy się do Waszych potrzeb i pomysłów, aby stworzyć spersonalizowany projekt. Umiemy słuchać oraz doradzać, wysyłamy dla naszych Par Młodych, ebooka ze wskazówkami ślubnymi oraz pytaniami, które nam ułatwiają pracę podczas ślubu.
  • kreatywność – Stale poszukujemy nowych pomysłów i inspiracji, aby Wasze zdjęcia i filmy były unikalne, wyjątkowe i niepowtarzalne;
  • doświadczenie i jakość – Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w każdą sesje wkładamy swoje serce i maksymalne zaangażowanie. Posiadamy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam na zrobienie zdjęć i filmów na najwyższym poziomie. Działamy na najlepszym jakościowo sprzęcie, w tej branży nie ma miejsca na kompromisy.