O nas

Jesteśmy fotografami realizującymi przede wszystkim sesje plenerowe oraz reportaże ślubne. Jest to nasz wiodący profil działalności. Zlecenia takie wykonuje jeden lub dwóch fotografów w zależności od państwa oczekiwań.
Dzięki wielu wykonanym reportażom ślubnym nabraliśmy doświadczenia, doskonaląc i podnosząc nasze umiejętności po każdorazowym zrealizowanym dla Państwa zleceniu. Wiemy również jakie są Państwa oczekiwania względem nas fotografów, czego od nas oczekujecie i wymagacie. Oczywiście wszelkie sugestie oraz ewentualne wytyczne dotyczące sposobu wykonania zdjęć zostają omówione na wcześniejszym spotkaniu z państwem oraz naszym fotografem.
Wykonujemy również reportaże z chrztu oraz sesje komunijne. Staramy się w nich przede wszystkim uchwycić najważniejsze momenty w uroczystości liturgicznej oraz reakcje dzieci, rodziców a także członków najbliższej rodziny.
Dzień uroczystości jakim jest Chrzest i komunia pozostanie na zawsze w sercu i pamięci rodziców, a zdjęcia jakie wykona dla Państwa profesjonalny fotograf na zawsze uwiecznią piękno tego dnia.
W zakresie naszych usług realizujemy również sesje ciążowe – tak zwane brzuszkowe, rodzinne, narzeczeńskie oraz dokumentujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia i imprezy.

tani profesjonalny fotograf poznań - fotograf w zbożu